Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jest to portal dziennikarski działający na własnych zasadach, na którym znajdziesz wiele ciekawych wywiadów z gwiazdami, inspirujące historie ludzi sukcesu oraz recenzje dobrych książek i filmów. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ
 • 1
  WYWIADY
  Zapraszam Cię do poznania fascynujących historii ludzi sukcesu przepełnionych pasją nie tylko ze świata show biznesu.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  RECENZJE
  Poznaj dobre książki oraz ich Autorów. Wejdź ze mną do świata literatury, z którego nie będziesz chciał odejść.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ARTYKUŁY
  Lubię coś czasem napisać, podzielić się opinią, spostrzeżeniami lub wiedzą na dany temat.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  INSTA KURS
  Chciałabyś zacząć zarabiać na Instagramie? Poznaj najlepsze metody kreowania wizerunku, które opisałam w kursie.
  SPRAWDŹ TUTAJ

CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ?

Serwis Kulturalne Rozmowy zawiera unikalne treści w postaci autoryzowanych rozmów z osobowościami wielu profesji. Łącznie oscyluje wokół 10 nadrzędnych kategorii: kulinaria, biznes, moda i uroda, styl życia, sztuka, taniec, muzyka, książki, film, recenzje tytułów młodych autorów oraz sport. Od początku stawiam na rozwój, więc nie wykluczam wprowadzenia nowych tematów, a wszystko po to, aby spełnić oczekiwania najwybredniejszych czytelników i podążać za ich potrzebami. Czytelnikami mojego portalu są więc osoby zainteresowane szeroko pojętą kulturą oraz kreacją wizerunku w mediach społecznościowych.        

Jako że już od ponad 3 lat zajmują się kreacją marki osobistej w mediach społecznościowych chętnie podzielę się z Tobą moimi umiejętnościami.

W związku z tym, iż celem podstawowym portalu Kulturalne Rozmowy jest zebranie w jednym miejscu osobowości z różnych branż, którzy podobnie jak ja mają w sobie pragnienie kreowania czegoś unikalnego i mnóstwo ciekawych słów do przekazania światu, chcę przyczynić się m.in. do:
- propagowania literatury a tym samym promowania młodych autorów
- pokazania sylwetek pasjonatów ze świata kultury i sztuki
- kreowania pozytywnego wizerunku ludzi biznesu chcących pokazać swoją markę szerszemu gronu    odbiorców.
Jednak nie zamykam się tylko na te branże. Zapraszam do współpracy wszystkich tych, którzy pragną pokazać się światu z dobrej strony.

W ramach tych działań zapraszam do siebie osoby, które stawiają pierwsze kroki w rozwoju własnego biznesu oraz w tworzeniu swoich pierwszych produktów, usług lub projektów niezależnie, czym one są. Osoby odwiedzające mój portal cenią sobie dobrą jakość, a także ciekawe, rzetelne, zawsze sprawdzone oraz użyteczne informacje.
- pisarzy i wydawców
- artystów i przedstawicieli świata mediów
- reprezentantów zawodów kreatywnych, w tym młodych przedsiębiorców
- osobowości świata mody i sportu
-  blogerów lifestyle’owych

Jeśli więc należysz do którejś z wymienionych wyżej grup lub zwyczajnie brakuje Ci pomysłu na promocję swojej marki i masz ochotę współpracować ze mną i portalem Kulturalne Rozmowy, prześlij mi swoją propozycję.

Możliwości współpracy jest kilka:
- pojedynczy artykuł lub cykl artykułów tematycznych
- recenzja produktów lub usług 
- artykuł sponsorowany
- wywiad wizerunkowy 
- banner promujący Twoje wydarzenie lub produkt
- artykuł na łamy Twojego magazynu lub portalu, w szczególności jeśli jest on związany z tematyką
- poruszaną na portalu (media społecznościowe, kultura) 
- wywiad promujący tytuł 
- patronat medialny/partnerstwo literackie
- kampania wizerunkowa w mediach społecznościowych
- konkurs z nagrodami dla czytelników
- inne niestandardowe formy współpracy.

Współpraca obejmująca publikację tekstu na portalu zapewnia również umieszczenie informacji o wpisie w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram i Google + . Wysyłając do mnie maila musisz jednak pamiętać, że przedmiot lub usługa, jaką chcesz zareklamować powinna być powiązana z tematyką mojego bloga oraz być przydatna dla moich czytelników.
  Musisz jednak wiedzieć, że nie publikuję na swoim portalu gotowych materiałów promocyjnych i notatek prasowych oraz NIE WSPÓŁPRACUJĘ BARTEROWO.

  Jeśli chcesz przesłać mi zapytanie ofertowe, możesz skorzystać z dwóch adresów e-mail zamieszczonych w zakładce Kontakt lub zwyczajnie skontaktować się ze mną telefonicznie. Czekam również na Twoją wiadomość wysłaną w celu uzyskania jakiejś porady, przekazania mi swojej opinii o portalu lub po prostu gdy chcesz ze mną porozmawiać. 

  Porozmawiajmy o szczegółach! Zapraszam do współpracy :)