Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jeśli jesteś Wydawcą lub Autorem napiszę dla Ciebie autorską i analityczną recenzję książki albo przeprowadzę szczery, pogłębiony wywiad. Mogę też objąć patronatem Twoje literackie dzieło. Porozmawiamy zatem o literaturze. Znajdziesz tutaj, też pasjonujące historie zwyczajnych ludzi oraz wywiady z osobowościami z show-biznesu. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

 • 1
  DLA WYDAWCÓW
  Przeprowadzę dla Ciebie szczery, wnikliwy wywiad i napiszę oryginalną, popartą analizą recenzję książki.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  DLA AUTORÓW
  Spojrzę na Twoją książkę okiem analityka i wysłucham Twojej historii.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ART. SPONSOROWANY
  Napiszę o Twojej marce oraz o jej wartości, misji i wpływie na świat czy ludzi.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  MARKA OSOBISTA
  Opowiesz mi o historii Twojej marki, o jej celu oraz wpływie na klientów.
  SPRAWDŹ TUTAJ

Witaj :)Witaj na stronie Kulturalne Rozmowy!

Cieszę się, że tu jesteś i chciałabym serdecznie Cię przywitać. Portal Kulturalne Rozmowy jest miejscem, gdzie możesz znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących najnowszych premier wydawniczych, wywiadów z pisarzami, ciekawe historie znanych i lubianych, ale też zwykłych ludzi oraz korzystną, kompleksową ofertę dla promocji Twojej książki. Niezależnie od tego, czego szukasz, mam nadzieję, że tutaj znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Jestem dumna z mojej działalności promocyjnej prowadzonej zarówno dla wydawnictw, jak i pisarzy indywidualnych i staram się zapewnić im oraz moim czytelnikom najlepsze doświadczenie. Dlatego regularnie aktualizuję te miejsce, abyście mogli być na bieżąco z najnowszymi informacjami i spędzić miło czas ciesząc się ambitną oraz wartościową lekturą, która zapewnia Wam intelektualną rozrywkę.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, sugestie lub potrzebujecie wsparcia w promocji Waszej książki, nie wahajcie się skontaktować ze mną. Jestem tu, aby udzielić Wam odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania.

Dziękuję za odwiedzenie tego niezwykłego i pełnego inspiracji miejsca. Mam nadzieję, że spędzisz tutaj miło czas i że publikowane przeze mnie treści będą dla Was interesujące i pomocne.

Życzę udanego przeglądania zasobów!

Redakcja portalu Kulturalne Rozmowy