Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jeśli jesteś Wydawcą lub Autorem napiszę dla Ciebie autorską i analityczną recenzję książki albo przeprowadzę szczery, pogłębiony wywiad. Mogę też objąć patronatem Twoje literackie dzieło. Porozmawiamy zatem o literaturze. Znajdziesz tutaj, też pasjonujące historie zwyczajnych ludzi oraz wywiady z osobowościami z show-biznesu. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

 • 1
  DLA WYDAWCÓW
  Przeprowadzę dla Ciebie szczery, wnikliwy wywiad i napiszę oryginalną, popartą analizą recenzję książki.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  DLA AUTORÓW
  Spojrzę na Twoją książkę okiem analityka i wysłucham Twojej historii.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ART. SPONSOROWANY
  Napiszę o Twojej marce oraz o jej wartości, misji i wpływie na świat czy ludzi.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  MARKA OSOBISTA
  Opowiesz mi o historii Twojej marki, o jej celu oraz wpływie na klientów.
  SPRAWDŹ TUTAJ

Zapraszam Cię do świata Kulturalnych Rozmów


Cześć, jestem Sylwia i kocham ludzi, rozmowy z nimi oraz doświadczanie czegoś nowego daje mi siłę i energię do działania. Jako ambasadorka i finalistka Konkursu Aktywności Kobiet, którą mam zaszczyt być od 2014 roku, z wielkim zaangażowaniem wspieram wszelkie inicjatywy i pasje moich rozmówców. Lubię też czytać, analizować, interpretować i doszukiwać się wartości w pozornie zwyczajnych historiach zarówno tych mówionych, jak i poznanych z książek. Dzięki temu zaufało mi już ponad 400 gości. Wśród nich znaleźli się: Polonia z całego świata, instytucje o ogromnej tradycji oraz osobowości ze świata mediów czy na rynku wydawniczym, którzy wypowiadają się na portalu Kulturalne Rozmowy od 2014 r.

Dziennikarstwo i czytanie połączone z nowymi technologiami to moja pasja, a dzięki ukończonym studiom polonistyczny mogę Ci zaoferować nie tylko profesjonalną, unikatową recenzję ambitnej literatury połączoną z głęboką analizą światopoglądową, ale też wnikliwy i szczery wywiad, podczas którego zadam Ci celne, a często niełatwe pytania, co dało mi już ponad 500 publikacji


Dasz się więc poznać szerszej zgromadzonej wokół portalu publiczności o wyszukanych gustach, która liczy już ponad 20 tys. zaangażowanych i ufających mi osób. Umocnisz tym samym markę osobistą oraz spojrzysz na własną historię (niezależnie od tego, czy jesteś autorem, wydawcą czy przedsiębiorcom) oraz twórczość lub firmę "nie swoimi" oczami.

W ofercie portalu Kulturalne Rozmowy każdy znajdzie coś dla siebie. Moje działania marketingowe kieruję do:
Portal Kulturalne Rozmowy ma na swoim koncie wiele wyróżnionych recenzji, publikacji gazetowych, okładkowych polecajek, patronatów oraz artykułów eksperckich, co potwierdza profesjonalne podejście oraz odpowiedzialność za to, co zostało w nim opublikowane. Jestem też stałą recenzentką autorki Iwony Gajdy, o czym można się przekonać zaglądając na stronę www.iwonagajda.com. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Osiągnięcia.


Do Twojej osoby podchodzę kompleksowo dzięki zintegrowanym umiejętnością, dlatego wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu, więc zaoszczędzisz czas na dalsze poszukiwania idealnej osoby, która zrozumie Ciebie i Twoje wartości.

Hasłem, które przyświeca portalowi Kulturalne Rozmowy od początku jego istnienia jest wrażliwość na aktualne wydarzenia, jak również na tematy społeczne znane z literatury i życia, ale też prawda oraz rzetelność bez pudełkowego zacięcia, dzięki temu opowiadasz tylko o tym, o czym chcesz, aby dowiedział się świat. Udostępniam Ci zatem swoją przestrzeń o ustalonej renomie, cieszącą się dobrą opinią wśród klientów oraz świadomej społeczności.

Gdzie można mnie znaleźć?

Oprócz Instagramu oraz oczywiście fan page'u jestem obecna również w innych "socialach", do których odwiedzenia serdecznie zapraszam:

Grupa Lubimy czytać ciekawe książki, gdzie każdy może się wypowiedzieć na temat ulubionych tytułów, podzielić recenzją czy nowością wydawniczą. Razem tworzymy zaangażowaną i wysublimowaną społeczność pasjonatów czytelnictwa.

Jestem obecna także na Pinterest czy TikToku, natomiast od bardziej zawodowej strony poznasz mnie na LinkedIn.

Jeśli chcesz przesłać mi zapytanie ofertowe (nie współpracuję barterowo), możesz napisać do mnie na jeden z dwóch adresów e-mail: sylwia.cegiela@gmail.com lub sylwia@sylwiacegiela.pl albo za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce Kontakt lub zwyczajnie skontaktować się ze mną telefonicznie. Czekam również na Twoją wiadomość wysłaną w celu uzyskania jakiejś porady, przekazania mi swojej opinii o portalu lub po prostu gdy chcesz ze mną porozmawiać. 

Porozmawiajmy o szczegółach! Zapraszam do współpracy :)
 
Pozdrawiam