Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jeśli jesteś Wydawcą lub Autorem napiszę dla Ciebie autorską i analityczną recenzję książki albo przeprowadzę szczery, pogłębiony wywiad. Mogę też objąć patronatem Twoje literackie dzieło. Porozmawiamy zatem o literaturze. Znajdziesz tutaj, też pasjonujące historie zwyczajnych ludzi oraz wywiady z osobowościami z show-biznesu. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

 • 1
  DLA WYDAWCÓW
  Przeprowadzę dla Ciebie szczery, wnikliwy wywiad i napiszę oryginalną, popartą analizą recenzję książki.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  DLA AUTORÓW
  Spojrzę na Twoją książkę okiem analityka i wysłucham Twojej historii.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ART. SPONSOROWANY
  Napiszę o Twojej marce oraz o jej wartości, misji i wpływie na świat czy ludzi.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  MARKA OSOBISTA
  Opowiesz mi o historii Twojej marki, o jej celu oraz wpływie na klientów.
  SPRAWDŹ TUTAJ

[artykuł sponsorowany] Weź udział w konkursie na 12. urodziny Ebookpoint i zgarnij czytnik oraz inne nagrody


Jesień w pełni, przed nami wiele długich, chłodnych wieczorów, podczas których w towarzystwie rozgrzewającej herbaty możemy się zatopić w fascynujących historiach wydawanych przez Ebookpoint. Z racji tego, że księgarnia obchodzi w tym roku 12. Urodziny, to ogłosiła dla swoich czytelników konkurs w dniach 2.11-19.11.2023. Do wygrania jest czytnik od Pocketbook. Wystarczy tylko do pasji czytelniczej dołączyć kreatywność i zabawa gotowa. To co, bierzecie udział?

Ebookpoint 12. urodziny księgarni

Księgarnia Ebookpoint od lat bawi ciekawymi historiami swoich czytelników serwowanymi w nowoczesnej formie ebooków lub audiobooków. Rozwinęła się dzięki swoim prężnym działaniom na rzecz promocji literatury z różnych gatunków. Pragnie bowiem dotrzeć ze swoją ofertą do każdego zainteresowanego słowem pisanym. Tak jest i tym razem. W podziękowaniu za zainteresowanie i wierność swoich odbiorców księgarnia postanowiła zorganizować niezwykły konkurs z super nagrodami. Oprócz tego mają też do rozdania inne urodzinowe prezenty.

Darmowe ebooki to dopiero początek wielkiej urodzinowej imprezy. Możesz wybrać spośród kilku poniższych tytułów.

📚 "Leśny niezbędnik rodzinny. Poradnik survivalu i bushcraftu", Paweł Frankowski, Marian "Radar" Wyrzykowski, wyd. Septem
📚 "Polska. Ucieczki z miasta. Wydanie 1", praca zbiorowa, wyd. Bezdroża

Co musisz zrobić?
 • Kliknij w ten link.
 • Dodaj swój adres e-mail do formularza i potwierdź.
 • Na liście pojawią się wybrane ebooki, więc wybierz ten, który przypadł ci do gustu i dodaj do biblioteki.
 • Teraz już tylko pobierasz produkt i możesz zacząć czytać.
Przed lekturą wybranego tytułu koniecznie zapoznaj się z zasadami konkursu. W tym roku partnerem wydarzenia jest Pocketbook. Wspólnie z Ebookpoint aktywnie wspierają czytelnictwo oraz nowoczesny sposób odbioru literatury.

Co zrobić, aby wygrać tę niezwykłą nagrodę?

Trzeba oczywiście wypełnić zadanie konkursowe, czyli stworzyć kreatywny kolaż czytelniczy na 12. urodziny Ebookpoint. Nie zapominajcie o dodaniu dedykowanego hasztagu #12stkaEbookpoint. Forma realizacji jest dowolna: zdjęcia, cytaty, ilustracje tworzone ręcznie. Ma być to coś osobistego, ale koniecznie powinno nawiązywać do urodzin księgarni. Wykażcie się nowatorskim podejściem do tematu. Zaskoczcie komisję. Zgłoszenia będą przyjmowane do 19.11.2023 roku.

Na trójkę zwycięzców czekają:

🏆 1 miejsce: Czytnik PocketBook Era + etui + bon o wartości 300 zł do księgarni ebookpoint.pl
🏆 2 miejsce: Czytnik PocketBook Verse Pro + etui + bon o wartości 200 zł do księgarni ebookpoint.pl
🏆 3 miejsce: Czytnik PocketBook Verse + etui + bon o wartości 100 zł do księgarni ebookpoint.pl

Przed rozpoczęciem pracy koniecznie zapoznajcie się z regulaminem. Życzymy powodzenia i zaczytanej zabawy podczas #12stkiEbookpoint!

Napisała


Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat do rozmowy albo żebym przeczytała i zrecenzowała Twoją książkę? Skontaktuj się ze mną, pisząc maila na adres: sylwia.cegiela@gmail.com.

Dziękuję, że przeczytałaś/eś ten artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi nowościami wydawniczymi lub ciekawymi historiami, zapraszam do mojego serwisu ponownie!

Publikacja objęta jest prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko i wyłącznie za zgodą Autorki niniejszego portalu.