Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jeśli jesteś Wydawcą lub Autorem napiszę dla Ciebie autorską i analityczną recenzję książki albo przeprowadzę szczery, pogłębiony wywiad. Mogę też objąć patronatem Twoje literackie dzieło. Porozmawiamy zatem o literaturze. Znajdziesz tutaj, też pasjonujące historie zwyczajnych ludzi oraz wywiady z osobowościami z show-biznesu. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

 • 1
  DLA WYDAWCÓW
  Przeprowadzę dla Ciebie szczery, wnikliwy wywiad i napiszę oryginalną, popartą analizą recenzję książki.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  DLA AUTORÓW
  Spojrzę na Twoją książkę okiem analityka i wysłucham Twojej historii.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ART. SPONSOROWANY
  Napiszę o Twojej marce oraz o jej wartości, misji i wpływie na świat czy ludzi.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  MARKA OSOBISTA
  Opowiesz mi o historii Twojej marki, o jej celu oraz wpływie na klientów.
  SPRAWDŹ TUTAJ

[recenzja książki] José Silva, Philip Miele: Kontrola umysłu metodą Silvy


Wyobraź sobie, że siłą swojego umysłu potrafisz przezwyciężyć uporczywą migrenę albo przewlekłą bezsenność. Albo za pomocą medytacji znajdziesz przedmiot, który nie pamiętasz, gdzie leży. To nie science-fiction. Takie rzeczy są możliwe. Wystarczy tylko poznać kilka technik kontroli nad własnym umysłem, o których pisze Jose Silva, aby już nigdy nie zapominać, nie odczuwać bólu czy mieć lepszą koncentrację, a z czasem wyleczyć się z poważnej choroby.

José Silva, Philip Miele Kontrola umysłu metodą Silvy. Odkryj niezwykłe możliwości swojego mózgu recenzja

Dzięki tej metodzie prawdopodobnie już nigdy nie doświadczysz ograniczeń, jakie znosiłeś do tej pory. Warunek jest jeden – przeczytać książkę i zastosować się do wszystkich ćwiczeń. Aby jednak osiągnąć sukces, potrzebujesz czasu i autorzy książki co go dają. Masz bowiem przed sobą książkę z kursem, który od wielu lat prowadzony jest na świecie w realu. Teraz także w formie przewodnika po ludzkim umyśle. "Kontrola umysłu metodą Silvy" pozwala odkryć potencjał, zaprasza do ogromnego wysiłku mentalnego, dzięki czemu twój szósty zmysł oraz inne umiejętności, o których prawdopodobnie dotąd nie wiedziałeś, zostaną wskrzeszone. Ujrzysz więc siebie w zupełnie nowym świetle. Poznasz nowego siebie, dzięki czemu staniesz się szczęśliwym człowiekiem. Pokonasz własne lęki i opory.

Tak książka cię tego nauczy. Autor kursu zdradza tajniki pracy nad sobą. Opisuje kolejne ćwiczenia, w przystępny sposób tłumacząc ich zastosowanie. Zaprasza do medytacji i wizualizacji. Pozbędziesz się stresu, uporczywych nawyków oraz uprzedzeń i stereotypów. Staniesz się człowiekiem pewnym siebie, a twoja kreatywność osiągnie wysoki poziom. Zaczniesz zauważać wzmożoną koncentrację, co wpłynie na jakość, wydajność i efektywność twojej pracy. Ani się nie obejrzysz, sukcesy, o których zawsze marzyłeś, staną się faktem. Zbudujesz wokół siebie wspaniałe relacje. Zaczniesz afirmować za pomocą snów, którymi będziesz sterować. W pewnym momencie nawet nie zauważysz, że wykonujesz jakieś ćwiczenie, ponieważ twój umysł zadziała jak automat, zareaguje natychmiast za pomocą odpowiednich technik i poleceń wydawanych przez ciebie. Uwierzysz, że możesz więcej niż inni. Twój mózg jest bowiem tak niezwykły, że tylko ty możesz go zatrzymać, jeśli nie masz świadomości jak go używać. Co więcej, książka pozwoli ci poznać studium przypadków potwierdzających słuszność tej metody. Twoje życie, tak jak życie tych ludzi, zmieni się diametralnie.

Książka Silvy to nie tylko przyspieszony kurs panowania nad swoim umysłem. To także sposób dotarcia do wnętrza ludzkiego umysłu dotychczas niedostępnego każdemu z nas, to też zaproszenie do samopomocy i zachęta to zmiany myślenia, przełamania błędnych schematów myślowych funkcjonujących w społeczeństwie od wieków. Od teraz niemożliwe staje się możliwe, a nieosiągalne – osiągalne. Wystarczy tylko chęci, kilka minut dziennie systematycznych ćwiczeń opisanych w przewodniku, a życie stanie się prostsze nie tylko dla ciebie. Dla Twoich bliskich również.

Recenzowała


Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat do rozmowy albo żebym przeczytała i zrecenzowała Twoją książkę? Skontaktuj się ze mną, pisząc maila na adres: sylwia.cegiela@gmail.com.

Dziękuję, że przeczytałaś/eś ten artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi nowościami wydawniczymi lub ciekawymi historiami, zapraszam do mojego serwisu ponownie!

Publikacja objęta jest prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko i wyłącznie za zgodą Autorki niniejszego portalu.