Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jeśli jesteś Wydawcą lub Autorem napiszę dla Ciebie autorską i analityczną recenzję książki albo przeprowadzę szczery, pogłębiony wywiad. Mogę też objąć patronatem Twoje literackie dzieło. Porozmawiamy zatem o literaturze. Znajdziesz tutaj, też pasjonujące historie zwyczajnych ludzi oraz wywiady z osobowościami z show-biznesu. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

 • 1
  DLA WYDAWCÓW
  Przeprowadzę dla Ciebie szczery, wnikliwy wywiad i napiszę oryginalną, popartą analizą recenzję książki.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  DLA AUTORÓW
  Spojrzę na Twoją książkę okiem analityka i wysłucham Twojej historii.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ART. SPONSOROWANY
  Napiszę o Twojej marce oraz o jej wartości, misji i wpływie na świat czy ludzi.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  MARKA OSOBISTA
  Opowiesz mi o historii Twojej marki, o jej celu oraz wpływie na klientów.
  SPRAWDŹ TUTAJ

[artykuł sponsorowany] Księgarnia Ebookpoint zaprasza na Wielkanocny Kiermasz Książkowy 2024 oraz konkurs


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych największa księgarnia w Polsce przygotowała dla swoich czytelników moc książkowych historii - Wielkanocny Kiermasz Książkowy 2024. Impreza potrwa od 26 marca do 1 kwietnia 2024 roku. Szykuje się z tej okazji wiele niespodzianek – do kupienia będzie aż 600 tysięcy pasjonujących tytułów w różnym formacie: jako tradycyjna książka, ebook czy audiobook, ale też kursów w video. Dla najwierniejszych czytaczy księgarnia przygotowała atrakcyjne rabaty – obniżyła ceny asortymentu aż o 98%. Najtańszy produkt można będzie nabyć już za 6,90 zł.

Wielkanocny Kiermasz Książkowy 2024

W akcji wezmą udział nie tylko największe wydawnictwa polskie, ale też specjalistyczne, niszowe, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większą popularnością wśród hobbystów. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Księgarnia Ebookpoint organizuje konkurs

Niezwykłą niespodzianką jest również organizowany od 26 marca aż do 7 kwietnia br. konkurs organizowany wraz z marką inkBOOK, portalem NadWyraz.pl, ale też z marką Teabag oferującą wyjątkowe herbaty będące nieodłącznym towarzyszem każdego zapalonego czytelnika. Szerzej o tym wydarzeniu przeczytacie tutaj. Do wygrania są m.in. czytniki, różne gadżety i bony zakupowe Ebookpoint. Więcej informacji dotyczące kiermaszu oraz konkursu znajdziecie na blogu księgarni.

Napisała 


Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat do rozmowy albo żebym przeczytała i zrecenzowała Twoją książkę? Skontaktuj się ze mną, pisząc maila na adres: sylwia.cegiela@gmail.com.

Dziękuję, że przeczytałaś/eś ten artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi nowościami wydawniczymi lub ciekawymi historiami, zapraszam do mojego serwisu ponownie!

Publikacja objęta jest prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko i wyłącznie za zgodą Autorki niniejszego portalu.