Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jeśli jesteś Wydawcą lub Autorem napiszę dla Ciebie autorską i analityczną recenzję książki albo przeprowadzę szczery, pogłębiony wywiad. Mogę też objąć patronatem Twoje literackie dzieło. Porozmawiamy zatem o literaturze. Znajdziesz tutaj, też pasjonujące historie zwyczajnych ludzi oraz wywiady z osobowościami z show-biznesu. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

 • 1
  DLA WYDAWCÓW
  Przeprowadzę dla Ciebie szczery, wnikliwy wywiad i napiszę oryginalną, popartą analizą recenzję książki.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  DLA AUTORÓW
  Spojrzę na Twoją książkę okiem analityka i wysłucham Twojej historii.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ART. SPONSOROWANY
  Napiszę o Twojej marce oraz o jej wartości, misji i wpływie na świat czy ludzi.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  MARKA OSOBISTA
  Opowiesz mi o historii Twojej marki, o jej celu oraz wpływie na klientów.
  SPRAWDŹ TUTAJ

Portfolio


Podczas działalności portalu miałam okazję współpracować z wieloma portalami, z których niestety większość już nie funkcjonuje w sieci. Dlatego z przyjemnością prezentuję Wam wybrane autorskie artykuły i artykuły sponsorowane.

Artykuły z branży beauty


Na portalu wsaunie.pl, który powstał, aby krzewić w narodzie kulturę saunowania oraz zdrowego trybu życia. Miałam okazję opublikować kilka artykułów dotyczących medycyny naturalnej oraz najciekawsze, autorskie wywiady dotyczące zdrowia i urody (kliknij w zdjęcie i zacznij czytać).Modon — sklep internetowy z odzieżą damską i męską (kliknij w zdjęcie i zacznij czytać).

  
  
  

   

E-magazyn Marketing i Biznes to portal, newsletter, a także szkolenia dla przedsiębiorców i marketerów w jednym. W ramach współpracy napisałam kilka wartościowych artykułów (kliknij w zdjęcie, aby przeczytać artykuł).