Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jeśli jesteś Wydawcą lub Autorem napiszę dla Ciebie autorską i analityczną recenzję książki albo przeprowadzę szczery, pogłębiony wywiad. Mogę też objąć patronatem Twoje literackie dzieło. Porozmawiamy zatem o literaturze. Znajdziesz tutaj, też pasjonujące historie zwyczajnych ludzi oraz wywiady z osobowościami z show-biznesu. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

 • 1
  DLA WYDAWCÓW
  Przeprowadzę dla Ciebie szczery, wnikliwy wywiad i napiszę oryginalną, popartą analizą recenzję książki.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  DLA AUTORÓW
  Spojrzę na Twoją książkę okiem analityka i wysłucham Twojej historii.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ART. SPONSOROWANY
  Napiszę o Twojej marce oraz o jej wartości, misji i wpływie na świat czy ludzi.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  MARKA OSOBISTA
  Opowiesz mi o historii Twojej marki, o jej celu oraz wpływie na klientów.
  SPRAWDŹ TUTAJ

[recenzja książki] Seria "Pink Book": K.N. Haner "Wyższe sfery"


O serii "Pink Book" wydanej przez Edipresse Książki opowiadały Wam w wywiadzie już wcześniej dwie autorki, które wzięły udział w tym przedsięwzięciu: K.N. Haner oraz Edyta Folwarska (rozmowa jest dostępna tutaj – zapraszam do czytania). 

K.N. Haner „Wyższe sfery” recenzja

Czas teraz, abym przedstawiła Wam moją opinię dotyczącą kolejnej książki, do której czytania bardzo Was zachęcam.

"Wyższe sfery" K.N. Haner to kontynuacja opowieści historii rodu Donellów, w której przeplatają się namiętność i pożądanie będące tak silnym uczuciem, że przesłania ono głównym bohaterom jasność umysłu. Spotykamy tutaj niezwykle medialną parę kochanków Megan i Ericka przeżywających kryzys na oczach nowojorskiej śmietanki towarzyskiej.

Sytuacji towarzyszy olbrzymia niepewność uczuć ze strony dziewczyny pogłębiająca się przez coraz bardziej piętrzące się problemy i głęboko skrywane przez ukochanego tajemnice. To sprawia, że Megan ma wątpliwości co do dalszego rozwoju w ich związku. Na domiar złego, jej bardzo bogaty chłopak nagle, w niewyjaśnionych okolicznościach traci cały majątek, co powoduje u niego ogromną frustrację.

Gdy już wszystko zmierza ku lepszemu i w młodych odżywa dawne uczucie, zostają wyjawione kolejne sekrety z niejasnej przeszłości mężczyzny. Od teraz Megan nie ma już wątpliwości, że ktoś – ojciec albo Erick – próbuje ją oszukać oraz przeciągnąć na swoją stronę.

Co wyniknie z tej sieci intryg? Pewnie dowiemy się niebawem, z następnej części sagi. Ja już czekam, aż dowiem się, co spotka parę w najbliższej przyszłości.

"Wyższe sfery" to niezwykle ciekawie zarysowana fabuła, w której autorka nie zdradza od razu wszystkich szczegółów. Czytelnik w kolejnych rozdziałach dowiaduje się, co tak naprawdę łączy parę. Haner zawarła tu też sporą dawkę emocji zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Na szczęście jednak te pierwsze przeważają i budują klimat. Pokazane tu zostało uczucie w sposób niezwykle obrazowy, ponieważ autorka nie szczędzi czytelnikom opisów stanów emocjonalnych. Nie brakuje w fabule mrocznej strony życia, niedopowiedzeń i wydarzeń z przeszłości Ericka mających w wielkim stopniu wpływ na to, co wydarzy się za chwilę. Jednak wszystko do ostatniej kartki zostaje jedną wielką niewiadomą.

Powieść czyta się przyjemnie, podobnie zresztą jak jej pierwszą część, co sprawia, że nie mam poczucia przesytu, przeładowania, wręcz przeciwnie – czuję niedosyt i ten dreszczyk emocji, który pozwolił mi wciągnąć się w fabułę bez reszty.

Recenzowała


Zapraszam do przeczytania recenzji pozostałych książek z serii. (kliknij w okładki)

K.N. Haner Dziedziczka recenzjaSeria "Pink Book": K. N. Haner „Nowe rozdanie" recenzja    Seria "Pink Book": K.N. Haner "Zniknięcie" recenzjaK.N. Haner Singielka recenzjaK.N. Haner "To skomplikowane" recenzja

K.N. Haner "Chichot losu" recenzja

Jeśli jesteście zainteresowani, co na temat projektu sądzą same Autorki, zapraszam na rozmowę z nimi. (kliknij w zdjęcie)

K.N. Haner, E. Folwarska wywiad

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat do rozmowy albo żebym przeczytała i zrecenzowała Twoją książkę? Skontaktuj się ze mną, pisząc maila na adres: sylwia.cegiela@gmail.com.

Dziękuję, że przeczytałaś/eś ten artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi nowościami wydawniczymi lub ciekawymi historiami, zapraszam do mojego serwisu ponownie!

Publikacja objęta jest prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko i wyłącznie za zgodą Autorki niniejszego portalu.