Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jest to portal dziennikarski działający na własnych zasadach, na którym znajdziesz wiele ciekawych wywiadów z gwiazdami, inspirujące historie ludzi sukcesu oraz recenzje dobrych książek i filmów. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ
 • 1
  WYWIADY
  Zapraszam Cię do poznania razem ze mną fascynujących historii ludzi sukcesu przepełnionych pasją ze świata show biznesu i nie tylko.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  RECENZJE
  Poznaj dobre książki oraz ich Autorów. Zapraszam Cię do świata literatury, z którego nie będziesz chciał odejść.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  INSTAGRAM KURS
  Mam obsesję na punkcie social mediów! Chciałabyś zacząć zarabiać na Instagramie? Poznaj moje najlepsze metody kreowania wizerunku, które opisałam w kursie.
  SPRAWDŹ TUTAJ

[recenzja książki] Seria „Pink Book”: K.N. Haner „Singielka”

Tym razem czeka nas emocjonalny roller coster, który zafundowała czytelnikom Meg. Po tym, co zrobiła, dręczą ją wyrzuty sumienia wobec Ericka, więc postanawia wyjechać w tajemnicy do Londynu. Tam poznaje uroczych ludzi, dostaje prace w kawiarni i zaczyna się przyjaźnić się z Tomem. Wydaje jej się, że pobyt tam pozwoli zapomnieć dziewczynie o miłości jej życia. Jednak nic bardziej mylnego, ponieważ zakochany w niej Evans postanawia szukać ukochanej. Zjawia się więc niespodziewanie w Londynie.

Seria „Pink Book”: K.N. Haner „Singielka” - recenzja

W tym momencie cała zabawa zaczyna się od nowa. Wracają stare uczucia i ciążące na sumieniu poczucie winy, które nie pozwalają Meg postępować logicznie. Cała powieść opiera się tym razem na emocjach, na myśleniu o tym, co się wydarzyło. Dziewczyna nie może zapomnieć okrucieństwa, jakiego się dopuściła, więc próbuje zagłuszyć prawdziwe uczucia nie tylko przed sobą, ale też przed całym światem.

Jej irracjonalne postępowanie doprowadza do kolejnych dziwnych sytuacji. Zupełnie niechcący wplątany zostaje w to również Tom, co jeszcze bardziej komplikuje sprawę powrotu Meg do Ericka, która nieustannie bije się z myślami, czy wyjawić ukochanemu prawdę. Czy kiedyś znajdzie na to odwagę? Tego nie wiemy, ale z pewnością czeka ją jeszcze nie jedna życiowa rozterka, a powrót do Ericka nie będzie już taki prosty.

„Singielka” to historia o miłości, wyrzutach sumienia, każe, która człowiek wymierza sobie sam za popełnione czyny, ale też o zwykłej, bezinteresownej przyjaźni między kobietą i mężczyzną. Wyraźnie zarysowuje się tutaj brak szczerości, wstyd oraz strach o to, co będzie, gdy prawda wyjdzie na jaw. Meg najwyraźniej boi się konfrontacji z samą sobą. Woli mącić i kłamać, zamiast zmierzyć się z prawdą, a to wszystko z obawy o utraty ukochanego. Nawet nie daje mu więc szansy na zajęcie stanowiska w tak ważnej sprawie.

Według mnie postępuje więc trochę jak egoistka. Rani Ericka świadomie, zapominając, że najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa. Trochę mnie irytuje jej zachowanie. Cały czas ucieka, chowa głowę w piasek. Jestem ciekawa, kiedy zorientuje się, że ucieczka to nie jest najlepszy sposób na odzyskanie spokoju. Czekam na dalszy rozwój sytuacji, ale już wiem, że z pewnością rozwiązanie i happy end nie przyjdzie tak szybko. Autorka z pewnością zadba o to, aby czytelnik nie nudził się rozwojem sytuacji.

Recenzję napisała 


Zapraszam do przeczytania recenzji kolejnych części. (kliknij w okładkę)

Seria „Pink Book”: K.N.Haner „Dziedziczka” recenzja   Seria „Pink Book”: K.N. Haner „Wyższe sfery” recenzja   Seria "Pink Book": K. N. Haner „Nowe rozdanie” recenzja   eria "Pink Book": K.N. Haner "Zniknięcie" recenzja

Jeśli jesteście zainteresowani, co na temat projektu sądzą same Autorki, zapraszam na rozmowę z nimi. (kliknij w zdjęcie)

K.N. Haner E. Folwarska wywiad

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat do rozmowy albo żebym przeczytała i zrecenzowała Twoją książkę? Skontaktuj się ze mną, pisząc maila na adres: sylwia.cegiela@gmail.com.

Dziękuję, że przeczytałaś/eś ten artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi nowościami wydawniczymi lub ciekawymi historiami, zapraszam do mojego serwisu ponownie!

Publikacja objęta jest prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko i wyłącznie za zgodą Autorki niniejszego portalu.