Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jeśli jesteś Wydawcą lub Autorem napiszę dla Ciebie autorską i analityczną recenzję książki albo przeprowadzę szczery, pogłębiony wywiad. Mogę też objąć patronatem Twoje literackie dzieło. Porozmawiamy zatem o literaturze. Znajdziesz tutaj, też pasjonujące historie zwyczajnych ludzi oraz wywiady z osobowościami z show-biznesu. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

 • 1
  DLA WYDAWCÓW
  Przeprowadzę dla Ciebie szczery, wnikliwy wywiad i napiszę oryginalną, popartą analizą recenzję książki.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  DLA AUTORÓW
  Spojrzę na Twoją książkę okiem analityka i wysłucham Twojej historii.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ART. SPONSOROWANY
  Napiszę o Twojej marce oraz o jej wartości, misji i wpływie na świat czy ludzi.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  MARKA OSOBISTA
  Opowiesz mi o historii Twojej marki, o jej celu oraz wpływie na klientów.
  SPRAWDŹ TUTAJ

[recenzja książki] Seria "Pink Book": K.N. Haner: "Trudna decyzja"


Jak długo można żyć w kłamstwie? Czy dokonane wybory są tymi słusznymi? Jak żyć z dwoma mężczyznami zakochanymi w tobie do szaleństwa? Życie Meg wydaje się ustabilizowane, a jej związek z Brianem kwitnie w zastraszającymi tempie. Pożądanie wyczuwa się na kilometr, co nie do końca podoba się otoczeniu. Do tego jeszcze Erick krąży wokół Meg jak sęp i postanawia ją zaprosić wraz z partnerem oraz innymi przyjaciółmi do Dubaju. Czy jego intencje są szczere, jak usiłuje dowieść? Kiedy wreszcie zrozumie, że Megan (chyba) go nie chce. Na te pytania nie znajdziemy w tej części odpowiedzi, ale bohaterka stanie przed nie lada dylematem.

KN. Haner "Trudna decyzja" recenzja

K.N. Haner na nowo doprowadza czytelnika do obłędu. Pokazuje paletę emocji, huragan namiętności. Ale czy to naprawdę jest miłość? Czy to, co łączy kochanków, ma szansę przetrwać i przerodzić się w coś poważniejszego, nieopartego na pożądaniu? W „Trudnych decyzjach” znajdziemy sceny erotyczne z ich udziałem oraz niekończące się dylematy głównej bohaterki. Aż chciałoby się powiedzieć: ZNOWU! Jednak mając wiedzę o tym, co wydarzy się w kolejnej części, zrozumiałam, że autorka postanowiła zrobić sobie i czytelnikom przerwę od nadmiaru wydarzeń, aby wywołać kolejną burzę fabularną. Możemy więc spokojnie oddać się lekturze, bo to, co stanie się później z pewnością wbije nas w fotel. Nic nie może przecież wiecznie trwać – tym bardziej sielanka.

W tej odsłonie znów utwierdzamy się w przekonaniu, że panna Donell sama nie wie, czego chce, a tym bardziej, kogo kocha, czemu daje wyraz każdym swoim słowem. Trochę mnie niecierpliwi jej zachowanie. Do tego dochodzi jej niezrozumiały opór wobec wyjawienia prawdy. Naiwnie twierdzi, że nikt nie pozna jej sekretu, czyli nie dowie się o ciąży. Trochę to moim zdaniem nierealne i naciągane.

Zastanawia mnie też postawa samego Ericka, który jest tak uroczy, że aż niemożliwy. Swoją wyrozumiałością ściąga na siebie uwagę. Czas pokaże, czy jego postawa niesie za sobą coś więcej niż tylko przyjacielskie gesty.

Uwagę przykuwa jak zwykle plastyczny oraz niezwykle emocjonalny język autorki, która swoją postawą zdaje się kibicować Meg i Brianowi, ale, co mnie zastanawia, wspiera też Ericka. Sama jestem ciekawa, co wyjdzie z tej mieszanki wybuchowej. Jedno jest pewne, "Trudna decyzja" jest jak bańka mydlana, która zaraz pęknie. To dopiero będzie katastrofa. Wtedy cały plan Meg się posypie. Z ogromną ciekawością czekam na zakończenie tej historii.

Recenzowała


Zapraszam do przeczytania recenzji kolejnych części. (kliknij w okładki)

K.N. Haner "Dziedziczka" recenzja   K.N. Haner "Wyższe sfery" recenzja   K.N. Haner "Nowe rozdanie" recenzja   K.N. Haner "Zniknięcie" recenzja

K.N. Haner "Singielka" recenzja   K.N. Haner "To skomplikowane" recenzja   K.N. Haner "Chichot losu" recenzja   K.N. Haner "Koniec tajemnic" recenzja

Jeśli jesteście zainteresowani, co na temat projektu sądzą same autorki, zapraszam na rozmowę z nimi. (kliknij w zdjęcie)

Haner, Folwarska, seria "Pink Book" wywiad

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat do rozmowy albo żebym przeczytała i zrecenzowała Twoją książkę? Skontaktuj się ze mną, pisząc maila na adres: sylwia.cegiela@gmail.com.

Dziękuję, że przeczytałaś/eś ten artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi nowościami wydawniczymi lub ciekawymi historiami, zapraszam do mojego serwisu ponownie!

Publikacja objęta jest prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko i wyłącznie za zgodą Autorki niniejszego portalu.