Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jest to portal dziennikarski działający na własnych zasadach, na którym znajdziesz wiele ciekawych wywiadów z gwiazdami, inspirujące historie ludzi sukcesu oraz recenzje dobrych książek i filmów. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ
 • 1
  WYWIADY
  Zapraszam Cię do poznania fascynujących historii ludzi sukcesu przepełnionych pasją nie tylko ze świata show biznesu.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  RECENZJE
  Poznaj dobre książki oraz ich Autorów. Wejdź ze mną do świata literatury, z którego nie będziesz chciał odejść.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ARTYKUŁY
  Lubię coś czasem napisać, podzielić się opinią, spostrzeżeniami lub wiedzą na dany temat.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  INSTA KURS
  Chciałabyś zacząć zarabiać na Instagramie? Poznaj najlepsze metody kreowania wizerunku, które opisałam w kursie.
  SPRAWDŹ TUTAJ

[recenzja książki] Seria "Pink Book": K.N. Haner: "Po prostu miłość"


I tak oto dobrnęliśmy my, wszystkie czytelniczki, do końca tej serii –"Po prostu miłość". Meg i Brayan już po ślubie wiją sobie gniazdko w nowym miejscu. Oczekują na wspólne dziecko. Wszystkiemu jednak przypatruje się z boku Erick, ale robi to ze stoickim spokojem. Coś się jednak psuje! Czy Meg wyjdzie cało z kolejnej porażki? A może wiecznie goniące ją nieszczęście przytłoczy ją na zawsze i nie pozwoli na szczęście? Co na to wszystko Erick?

K.N. Haner "Po prostu miłość" recenzja

Po raz kolejny K.N. Haner pokazała, że potrafi snuć intrygi. Wprowadza nowych bohaterów, a czytelnika w stan niezrozumienia. Tutaj do ostatnich stron nie ma świadomości, jak zakończy się ta historia. Czy zwycięży miłość? Czy jednak rozsądek? Dużo się podziało również i w tym finałowym tomie. Wiele zaskakujących zwrotów akcji, nietuzinkowych bohaterów, intryg, tajemnic oraz prawdziwej miłości. Lekkie pióro autorki sprawiało, że każdy kolejny tom dosłownie się wchłaniało. Mimo że zakończenie mnie nie zaskoczyło, to uważam serię "Efekt Ericka" za udaną.

Istny rollercoaster to delikatne określenie tego wszystkiego, co się tutaj podziało. Jedyną postacią, która mnie irytowała to główna bohaterka. Megan nie była bowiem wzorem do naśladowania. Momentami jakby jej zabrakło rozumu wplątywała się w kolejne afery i pozwoliła mężczyznom zawładnąć swoim życiem. Autorka nie miała dla niej litości. A Erick – dosłownie facet idealny! Nie ma chyba takich na świecie. Nikt przecież nie ganiałby za dziewczyną aż tak długo! Nie da się tolerować wybryków bogatej piękności w nieskończoność. Na mój gust powinien już dawno skapitulować, ale ten trwał przy niej aż do ostatniej chwili. Tolerował wszystko oraz każdego, kto się wokół niej pojawił. Istny skarb. Pozwolił sobą manipulować i to wszystko w imię naiwnej miłości do kobiety. Brayan i Meg zdawali się nie mieć wyrzutów sumienia. Czerpali niepohamowane korzyści z tej "dobroci". Erick więc to jedyna pozytywna i warta uwagi postać w całej serii. Jak dobrze, że to już koniec!

Megan reprezentuje zatem wszystkie niepożądane cechy kobiece, o których wolałybyśmy, my kobiety, nie wiedzieć, że istnieją. Sama kobieta wydaje się też być nimi zmęczona. Przyciąga mężczyzn jak magnez. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie zawsze są to ci właściwi adoratorzy. Postać tragikomiczna to idealne określenie dla niej.

Recenzowała


Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat do rozmowy albo żebym przeczytała i zrecenzowała Twoją książkę? Skontaktuj się ze mną, pisząc maila na adres: sylwia.cegiela@gmail.com.

Dziękuję, że przeczytałaś/eś ten artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi nowościami wydawniczymi lub ciekawymi historiami, zapraszam do mojego serwisu ponownie!

Publikacja objęta jest prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie tylko i wyłącznie za zgodą Autorki niniejszego portalu.