Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jeśli jesteś Wydawcą lub Autorem napiszę dla Ciebie autorską i analityczną recenzję książki albo przeprowadzę szczery, pogłębiony wywiad. Mogę też objąć patronatem Twoje literackie dzieło. Porozmawiamy zatem o literaturze. Znajdziesz tutaj, też pasjonujące historie zwyczajnych ludzi oraz wywiady z osobowościami z show-biznesu. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

 • 1
  DLA WYDAWCÓW
  Przeprowadzę dla Ciebie szczery, wnikliwy wywiad i napiszę oryginalną, popartą analizą recenzję książki.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  DLA AUTORÓW
  Spojrzę na Twoją książkę okiem analityka i wysłucham Twojej historii.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ART. SPONSOROWANY
  Napiszę o Twojej marce oraz o jej wartości, misji i wpływie na świat czy ludzi.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  MARKA OSOBISTA
  Opowiesz mi o historii Twojej marki, o jej celu oraz wpływie na klientów.
  SPRAWDŹ TUTAJ

Gwiazdy na portalu Kulturalne RozmowyUwielbiam rozmawiać z ludźmi, szczególnie, jeśli mają za sobą ciekawą historię, doświadczenie oraz osiągnięcia, którymi chcą i lubią się chwalić. Są wtedy dla mnie ogromnym źródłem inspiracji, ambicji oraz motywacji. Dlatego tak chętnie zapraszam do swoich rozmów osobowości z pierwszych stron gazet, aktorów, wokalistów, muzyków, przedstawicieli świata mody i z wielu innych dziedzin, o których pragnę dowiedzieć się czegoś więcej. 

Każda rozmowa to pasja, szczerość oraz głęboka analiza ludzkiej osobowości. Mam wtedy wrażenie, że dzięki wywiadowi poznaję świat nieco bliżej, a obszary niegdyś uznawane za niedostępne, stają się osiągalne nie tylko dla mnie, ale również dla Was, Moi Czytelnicy. Dlatego dzielę się i będę to dalej robić, abyście poznawali świat nie tylko przez pryzmat tablidów, ale prawdy. Zapraszam do częstych odwiedzin.