Cześć!
Mam na imię Sylwia i witam Cię na stronie Kulturalne Rozmowy! Jeśli jesteś Wydawcą lub Autorem napiszę dla Ciebie autorską i analityczną recenzję książki albo przeprowadzę szczery, pogłębiony wywiad. Mogę też objąć patronatem Twoje literackie dzieło. Porozmawiamy zatem o literaturze. Znajdziesz tutaj, też pasjonujące historie zwyczajnych ludzi oraz wywiady z osobowościami z show-biznesu. Rozgość się!

Zainspiruję Cię do osiągania wyższych celów.
Sprawdź, jak robią to inni!
CZYTAJ WIĘCEJ

WSPÓŁPRACA

 • 1
  DLA WYDAWCÓW
  Przeprowadzę dla Ciebie szczery, wnikliwy wywiad i napiszę oryginalną, popartą analizą recenzję książki.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 2
  DLA AUTORÓW
  Spojrzę na Twoją książkę okiem analityka i wysłucham Twojej historii.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 3
  ART. SPONSOROWANY
  Napiszę o Twojej marce oraz o jej wartości, misji i wpływie na świat czy ludzi.
  SPRAWDŹ TUTAJ
 • 4
  MARKA OSOBISTA
  Opowiesz mi o historii Twojej marki, o jej celu oraz wpływie na klientów.
  SPRAWDŹ TUTAJ

Znani autorzy na portalu Kulturalne RozmowyUwielbiam czytać i rozmawiać o książkach. Szczególną uwagą darzę biografie oraz historie napisane przez znanych i lubianych, którzy dotychczas byli znani z innych profesji. odkrywają oni wtedy przed czytelnikami nową twarz. Często niepewnie stawiają swoje kroki na rynku wydawniczym, ale przyświeca im jeden cel: pokazać światu coś niezwykłego, opowiedzieć inspirującą historię, zaskoczyć, czasem nawet przestrzec. 

Drodzy Moi, jest mi niezmiernie miło, iż obdarzacie portal Kulturalne Rozmowy uwagą i decydujecie się udzielić mi wywiadu. Bardzo Wam za to dziękuję.